-27%
Afyon Dana Kasap Sucuğu 1 KG

Afyon Dana Kasap Sucuğu 1 KG

55,00 TL 75,00 TL
Kdv Hariç: 50,93 TL
  • Ürün Kodu: HEP-AKS1000
  • Stok Durumu:   97 Adet Mevcut
Sucuk denince akla "Afyon" gelir. Sucuklarımız Afyon ovalarında doğal beslenen Danalardan elde edilmektedir. Ürünümüz haftalık olarak temin edilmektedir. Yani size ulaştığında en fazla 7 gün önce üretilmiş üründür. Son Kullanma tarihi üretim tarihinden itibaren 2 aydır. Fabrikasyon sucuklardan farkı, hijyenik bir ortamda Afyon'da Kasapta Fermente olarak üretilmiş olmasıdır. Ürünümüzde yağ oranı en fazla %35'tir.  İster tostta, isterseniz sucuklu yumurtada veya güveçte yemek içinde nasıl arzu ederseniz kullanabilirsiniz.

Satışını yapmakta olduğumuz ürün Gıda Tarım ve Hayvancılık bakanlığından izinlidir. Danalar İslami usuller göre kesilmektedir. Ürünümüzün normal kilo satış fiyatı 75 TL olup, bu indirim Enflasyonla mücadele kampanyasına destek vermek için düzenlenmiştir. Ürünümüz az acılıdır. Acı seven müşterilerimiz pişirme esnasında kırmızı toz veya pul biber ilave ederek acısını arttırabilir. 

Siparişiniz de 2 adet kangal sucuk gönderilecek olup, 2 kangal sucuk en az 1000 Gr. gelmektedir.  Ürünlerimiz üretim esnasında sağlığınız için vakumlanmaktadır. Size ulaşana kadar elden ele dolaşarak gelmez. Sonradan herhangi bir işlem görmez. Üzerinde son kullanma tarihi yazmaktadır. (Toptan alımlar için lütfen bizimle iletişim kurunuz)

Hafta içi 15:30'a kadar verilen siparişleri aynı gün kargoluyoruz. Ayrıca cuma akşamı veya cumartesi sabahı 10:30'kadar verilen siparişleri de cumartesi günü kargoluyoruz. Sağlığınız ve Memnuniyetiniz ana hedefimizdir. Afiyet olsun.

Bu üründe Türkiye'nin her yerine Kargoda bedavadır!

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.